top of page
AEnB2UouJRBunhvZBy1Gn_tRPEjw64lH70WtPiu8
Upper Back Massage_edited.jpg

צעירים מתחת לגיל 30

AEnB2UqyYALyOEqzR8ucJqpz2ndqsr4B67SzQo3u99jTMq0jGzOUTxBPXDBofrSpqKnq8qr-VZK37xgi6tn3XjElz1

פטירות

Stomach Pain_edited.jpg

דלקות, זיהומים, אלרגיות ובעיות עור

כאבים5_edited.jpg

כאבים, נשימה, חוסר תפקוד

Ear Exam_edited.jpg

פגיעה בשמיעה/ראייה

Doctor Holding Patient's Hand_edited_edi

בעיות נוירולוגיות וקוגניטיביות

Hugging a Pillow_edited_edited.jpg

בעיות במערכת הנשית

החמרה_edited_edited.jpg

החמרה/התפרצות מחלה

בעיות לב_edited.jpg

בעיות לב

בעיות לב.jpg
Joint Pain_edited_edited.jpg

דלקות, אלרגיות ובעיות עור 

דלקת בבלוטת הלימפה, דלקת פרקים, דלקת במעי הגס, דלקת חריפה בדרכי השתן, דלקת קרום המוח, 

עדכון אחרון ב- 05.12.22

מלי סמו,
חיסון אחרון ספטמבר 21

שבוע בערך מהחיסון. התחילו כאבים נויירופטיים קשים. בעבר היו ממש מינוריים. שריפה בגב התחתון. דלקת חריפה בדרכי השתן.

דנה יעקובוביץ, בת 24

חיסון אחרון אוקטובר 21

לאחר כל מתן חיסון בפרק זמן דומה חלה החמרה חריפה בדלקת המעי אשר טופלה באשפוז.

לפני החיסון מצב הדלקת היה הרבה יותר קל ואפילו התקבלו בדיקות תקינות.

אשרת לוי (קרן)
חיסון אחרון ספטמבר 21

אושרת לוי (קרן). בריאה לחלוטין.

שבועיים אחרי החיסון השלישי חליתי בדלקת קרום המוח. הייתי מאושפזת בתל השומר שבוע (אחרי שלקח זמן כי אמרו לי שיש לי דלקת בלסת).בתל השומר גילו שאני עם דלקת קרום המוח ואמרו שיכול להיות שזה מהחיסון אבל זה כלום לעומת מה שקורה לחולים .. זה מה שאמרו לי שם.

אנה שרמן לוין , 53
חיסון אחרון ינואר 21

אובחנה דלקת פרקים אוטואימונית.

נעמה קעטבי, בת 60
חיסון אחרון אוגוסט 21

כשבועיים לאחר החיסון חטפתי שיתוק חלקי של הפנים. לאחר כשבוע חטפתי הרפס בפנים שעצם לי את עין שמאל. אושפזתי יממה בבי״ח קפלן וטופלתי בסטרואידים ובזובירקס. 

שרון מדינה, 56
חיסון אחרון אוגוסט 21

שבועיים לאחר החיסון השני פרצה לי אלרגיה עורית קשה, כנראה אורטיקריה. חודשים אחרי החיסון מחלת חום קשה הקשורה לאלרגיה. חודש לאחר חיסון שלישי התפרצות נוספת של האלרגיה, כולל מחלת חום קשה הקשורה רק לאלרגיה.

אלמוג לב הר ,בת 25

חיסון אחרון אוקטובר 21

שלבקת חוגרת מיד כשבוע וחצי לאחר החיסון הראשון (עשיתי חיסון אחד כי הייתי חולת קורונה).

נורית כהן ליבוביץ, בת 44 חיסון אחרון אפריל 21

אחרי החיסון השני כל הקיץ הרגשתי ממש רע. הייתי מקוררת עם מלא ליחות, בקושי נשמתי בלילות. הרופאה הפנתה אותי להמון בדיקות, אחת מהן אף אוזן גרון שהרופא איבחן אלרגיה. התחלתי לקחת כדורים ומשאף וחזרתי להרגיש טוב. כעת אני ממתינה לתור לרופא אלרגיה להבין למה אני אלרגית. לא עשיתי חיסון שלישי מהחשש שלא יצוץ לי עוד משהו. אני עצמאית וכל הקיץ עברתי תקופה מאוד קשה. בקושי הצלחתי לעבוד.

תמיר בן חור, בן 17
חיסון אחרון נובמבר 21

לאחר מתן חיסון דלקת בבלוטת הלימפה, כאבים, חוסר תחושה ביד של הזריקה.

עבר שבוע ימים ולא משתפר.

ענבר בר ארוך , 29
חיסון אחרון אוקטובר 21

מיום קבלת החיסון בערב הופיע חום למשך 4 ימים. היה לי יום ההתאוששות אחד ואז חולי של 5 ימים קשים (חום שלא יורד, צמרמורות בגוף). מסיום החולי יש לי כאבי גב שמקרינים לרגליים. הגעתי למיון מרוב שהדרדר לי הדלקת מפרקים. הדרדרות קשה מאוד של הדלקת מפרקים עד מצב של אי הליכה.

עד היום אני מקבלת תרופת ארקוקסיה 120 בשביל להפחית את הדלקת ובמקביל לכך אני מטופלת פעמיים בשבוע בפיזיותרפיה.

החיסון גרם לכך, לעליית הסימפטומים של הדלקת מפרקים.

אנטון אלכסייב
חיסון אחרון מרץ 21

לאחר קבלת חיסון שני כ 5 ימים לא הרגשתי טוב- חולשה, כאבי שרירים ומפרקים. לאחר מכן היתה "דלקת" עצבים באזור צוואר/כתף, צד שמאל. כאב חזק מאוד. סבלתי ממשהו דומה לזה לפני  8-9 שנים. זה נמשך כחודש וחצי עם עליה/ירידה ברמת כאבים. 

מיכל ירמיהו, בת 43

חיסון אחרון מרץ 21

לאחר חיסון שני שיבושים במחזור דימומים ארוכים ובלתי סדירים זרמים חזקים מאד! רופא נשים נתן הורמונים להסדרת הדימום וטען שקיימים הרבה נשים שמדווחות על תופעה זו אחרי החיסון.
לאחר 6 חודשים הדימומים פחתו אך נשארו ארוכים בערך 8-9 ימים. כרגע המחזור לחלוטין לפני חודשיים.

בנוסף החלה בחודשיים האחרונים דלקת במפרקים. פרק היד הימנית אינה יכולה להפתח. ברך רגל ימין התנפחה ממכה פשוטה מאד. החלו עוד כאבים בעוד מפרקים בצד ימין.כרגע מטופלת בכדורי ארקוקסיה לעצירת דלקת.

לירן חיימי, בן 33

חיסון אחרון אפריל 21

אחרי חודש וחצי בערך מהחיסון השני התחילו לי כאבים בלתי נסבלים ברום הבטן. לפני מתן החיסונים לא ראיתי רופא במשך שנים.
לאחר כמה ימים משהתחילו הכאבים, התאשפזתי בבית חולים לבדיקה. בסוף כל האבחנות התגלה דלקת בוושט כרונית.

דנה לירון , בת 47 

חיסון אחרון פברואר 21

לאחר החיסון השני, התנפח לי מאוד מקום החיסון, חום גבוה מאוד שנמשך 3 ימים, צמרמורות, בחילות, חוסר יכולת לתקשר עם הסובבים. לאחר כמה שבועות התפרץ לי הרפס ליד העין. נשירת שיער מטורפת שנמשכת עד היום, יובש בעיניים, לא יכולה לישון יותר משלוש-ארבע שעות בלילה,  לאחרונה התחילו לי כאבים ביד שמאל, היד שבה נעשה החיסון, לאחר אולטראסונד אובחן כי אני סובלת מהסתיידות בכתף.

אורלי בנישו , בת 45 

חיסון אחרון מרץ 21

לאחר חיסון שני לקורונה התמלא כל הגוף שלי בפצעים כמו כוויות , רופא עור אומר שזה התפרצות פסוריאזיס שלא היה לי מעולם ❗נקרא תופעה אוטואימונית

אסנת לוזון רייצנבלט, בת 45 חיסון אחרון מרץ  21

אחרי החיסון השני הייתה מייד חולשה גדולה וחוסר יכולת לתפקד. כשבועיים אחכ לא פסקו הכאבים בכתף המוזרקת והייתה לי הגבלת התנועה של היד. בבירור רפואי הוגדרתי כבעלת ״כתף קפואה״ ומאשה בריאה לחלוטין שעושה יוגה ופילטיס באופן קבוע הפכתי לאדם שמתקשה לישון בגלל הכאבים בכתף. מעבר לזה, כחודש לאחר החיסון השני החלה לי פריחה בעור שלא עוברת למרות טיפול ויש לי בעיות רציניות עם הווסת שלאחר תקופה ארוכה בה היא נגמרה היא חזרה פתאום ובעוצמות גבוהות ולא הגיוניות. יש לי החמרה בראייה ונזקקת למשקפי ראיה. כל הבעיות האלה התחילו לי כחודש לאחר החיסון השני ולא עזבו אותי מאז. הייתי אדם בריא לחלוטין חיוני ומלאת אנרכיה והיום אני מתמודדת עם אתגרים רפואיים ועייפות פתאומית שמשתלטת עלי באמצע היום.

איריס גלעד דולינגר, בת 41 חיסון אחרון ספטמבר  21

שעה אחרי החיסון הראשון סחרחורת בחילה יומיים שלא הרגשתי טוב , אחרי החיסון השני כשלושה שבועות עייפות סוג של חולי חודש דכאון ) מעולם לא סבלתי ממצבי רוח , אני מאוד מחוברת לעצמי ואם לא הייתי בן אדם חזק הייתי יכולה להתדרדר , החמרה של התסמינים לפני מחזור , וארבעה חודשים לאחר החיסון התחילו לי גירודים בכל הגוף כל הגוף מכף רגל עד ראש ללא תפרחת ועד היום חיה עם  עם כדור אלרגיה כל יום , ולאחרונה יוצאים גם פצעים בעקבות הגירודים

נופר מנקר
חיסון אחרון אוגוסט  21

אלרגיות שנהיו חריפות הייתי צריכה להשתמש בסטרואידים נגד אלרגיות.  מעולם לא לקחתי סטרואידים לפני. הרפסים שלא מפסיקים  כול שבועיים. מאז החיסון השלישי הרפס שיוצא כול שבועיים בערך. 

לנואל אליהו מירי, בת 66
 

מאז חיסון שני מלא בעיות קילוף עור בגוף בכל מיני מקמות והמון דלקות בכל מיני מקומות חיידקים ולחץ דם גבוהה ואין טעם בפה הלשון תמיד לבנה עם פטריה והיה לי גם קוצר נשימה וכאבים בגוף.

חנה שוויגר, בת 29

חיסון אחרון אפריל 22

מאז החיסון השני חוויתי ועודני חווה אלרגיות חמורות לאובך, פריחה וכו... זה התבטא בהיצרות של כלי הנשימה באף. דבר זה לא קרה מעולם קודם לכן. מאז החיסון השני אני סובלת מדלקות חוזרות בסינוסים על בסיס יום יומי. שום אנטיביוטיקה או תרופה לא עזרו (וניסיתי).

בנוסף לסינוסים אני התחלתי לסבול מכאבי ראש קשים. לא סבלתי בחיי מכאבי ראש ואלו שישנם כעת כמעט על בסיס יום יומי, פוגעים ביכולת התפקוד שהייתה מאוד טובה קודם לכן.

בנוסף לאלו כל מחלה שחליתי בה מאז, לקח לי זמן רב יותר מהרגיל להתאושש ממנה. התחושה היא שהגוף חלש וכל הזמן נלחם במשהו.

 פניתי לרופאים ודיווחתי על הדברים שאני חווה. הרופאים שפניתי אליהם אמרו שזה לא קשור לחיסון וכל פעם נותנים מרשם לתרופה אחרת, יותר חזקה, בעלת חומרים אגרסיביים ובעיקר, לא פועלת ולא מצליחה לטפל בבעיה.

 משהו השתנה בגוף שלי בעקבות החיסון השני ואני יודעת כי אני מזהה תחושות שלא היו בעבר. מסיבה זו בחרתי לחכות ולא להתחסן בשלישית. אחרי תופעות החיסון השני, לא בטוחה מה עלול לקרות בשלישי ואלו שינויים עתידים להתרחש בגופי בעקבותיו ולפגום באיכות החיים שלי.

אורי עטריה

חיסון אחרון מרץ 21

מזה שנים שאני מקפיד על שמירה על הבריאות. מתאמן קבוע, אוכל בריא (ללא סוכרים, גלוטן או מוצרי מזון תעשייתיים כלשהם) .חי בגליל העליון, מחוץ לעיר.
לא נוטל תרופות כלשהן. אין מחלות רקע. כל המדדים תקינים.
קיבלתי 2 זריקות ואז הבנתי את הטעות שעשיתי.
בשבוע שעבר לקיתי בשלבקת חוגרת. סבל קשה.

* להעלאת המודעות לנפגעי הקורונה, אנא, הסכימו לשתף את הדיווח בשמכם המלא.

bottom of page