top of page

פרופ' אתי אינהורן

עו"ד איתי יפה

ד"ר פינקי פיינשטיין

Wave
לימור פרירא.jpg

לימור פרירא

אחראית על צוות המתעדות ואיסוף עדויות הנפגעים, מהחיסון הניסיוני לקורונה בישראל. 
צוות המתעדות הכולל רופאה, פסיכולוגית, עובדות סוציאליות, סטודנטים לרפואה ומטפלות, אחראי על דיווח וניטור פניות הציבור, כמו גם תמיכה וליווי של הנפגעים, ומהווה צומת לפניות רופאים שהנתונים הרשמיים, אם קיימים, לא חשופים להם. לימור היא המרכיב המרכזי להפקת דו"חות, שמשקפים לציבור את מה שהתקשורת הרשמית כלל לא מספרת.
ללימור פרירא תואר שני במנהל הציבורי, עבדה 16 שנה בניהול תחום כלכלי במחלקת משאבי אנוש בחברות הייטק בינלאומיות, כיום אשת עסקים עצמאית.

רתם בראון.jpg

עו"ד רתם בראון

בוגרת שלושה תארים: כלכלה (חוג מורחב) מאוניברסיטת תל אביב (1997). משפטים (LLB) ותואר נוסף במנהל עסקים (התמחות במימון) שלושתם בהצטיינות. חברת לשכת עורכי הדין בישראל.

בעלת משרד פרטי בתחום נדל"ן מסחר ובתי משפט - בתל אביב. מאז שאני זוכרת את עצמי אני מתעמקת בשאלות של הגינות, זכויות  וצדק. אנו מצויים בימים היסטוריים שבהם הגעה לתוצאה מאוזנת וצודקת היא צו השעה ותיקון הסילופים במערכות הממשל הוא פיקוח נפש.

תמונה - אירית ינקוביץ.jpg

עו"ד אירית ינקוביץ

בעלת תואר ראשון בביולוגיה מאונ' בר

אילן ותואר במשפטים מאונ' תל אביב

האופן שבו מנוהלת מדינה אינו יכול להיות חלטורה. מדינה מורכבת כמו מדינת ישראל יש לנהל מתוך מחשבה, חמלה, טובת הציבור בכללו, ומתוך ההכרה של נבחרי הציבור נפלה זכות גדולה שעליהם למלא בחרדת קודש. בפועל, מדינת ישראל מנוהלת כבר שנים רבות ברשלנות פושעת, לעיתים כמו ארגון טרור ממש, כאשר הנבחרים והפקידות מטעמם סבורים שהעם עובד אצלם ולתועלתם הפרטית. אבד הכלח על הבסיס הפוליטי הישן, המדינה חייבת להחליף את הנרטיב של הפוליטיקאים בנרטיב של ניהול אנושי, שומע מגוון דעות, מאתר ועוקר מהשורש שחיתות ופועל באמת לטובת הכלל

בעלת משרד עצמאי.

Wave
%D7%AA%D7%9E%D7%95%D7%A0%D7%94%20-%20%D7

ד"ר פינקי פיינשטיין

ד"ר פינקי פיינשטיין פסיכיאטר.
מחבר ספרים וקורסים להעצמה אישית, מפתח שיטת הציור האינטואיטיבי. יזמתי את הקמת הועדה הזו מתוך הכרה שמתרחש במדינה תהליך מסוכן שאף מערכת רשמית לא מטפלת בו או אפילו מזהה אותו. הגעתי למסקנה שהכרחי להקים כוח אזרחי משמעותי לבדיקת ההתרחשויות ולבדיקת כל אמצעי לטפל בהם בכל אמצעי לגיטימי.

תמונה - אלה נווה.jpg

אלה נווה

ביולוגית ואפידמיולוגית (MPH), אם ל-3, פעילת בריאות ציבור ותיקה בנושאי ההגנה על תושבי מפרץ חיפה מפני תכנית מזהמות חדשות ומפעלים מזהמים קיימים, מייסדת ארגון ״אמהות ואבות מצילים את חיפה והקריות״, בוגרת תכנית מנדל למנהיגות, פעילה ברשתות החברתיות להעלאת מודעות ציבורית למחדלים ממשלתיים שיש בהם בכדי להשליך על בריאות הציבור. מעלה מודעות בציבור לסיכונים מהתרכיב החדש כנגד הקורונה.

כשיש מחדל בריאותי שבגללו אני לא ישנה לילות, אני יודעת שהרפתקאה חדשה מתחילה בדרך להגן על בריאות הציבור, כמו גם האינסטינקט לחקור ולגלות את האמת.

תמונה - גלית נאור.jpg

ד"ר גלית צפלר נאור

רופאת משפחה ומנהלת רפואית מחוזית של יחידה לטיפולי בית בקופת חולים.

דעותיי אינן מייצגות את דעת המוסד הרפואי בו אני עובדת.

במהלך השנה האחרונה, מתרשמת שוב ושוב מחוסר הגיון, מחוסר שקיפות ומחוסר אחריות בהחלטות המתקבלות ברמת ההנהגה בכלל ובמערכת הבריאות בפרט.

התנהלות ההנהגה בדרגים השונים ובתחומים השונים גורמת לפגיעה חמורה בבריאותם וברווחתם של תושבים בכל הגילאים.

יש להציף את האירועים, לחקור ולהפיק לקחים באופן שיאפשר תיקון מהיר של הטעויות והנזקים לטווח הקצר והארוך המתהווים בימים אלה.

bottom of page