top of page
AEnB2UouJRBunhvZBy1Gn_tRPEjw64lH70WtPiu8
Upper Back Massage_edited.jpg

צעירים מתחת לגיל 30

AEnB2UqyYALyOEqzR8ucJqpz2ndqsr4B67SzQo3u99jTMq0jGzOUTxBPXDBofrSpqKnq8qr-VZK37xgi6tn3XjElz1

פטירות

Stomach Pain_edited.jpg

דלקות, זיהומים, אלרגיות ובעיות עור

כאבים5_edited.jpg

כאבים, נשימה, חוסר תפקוד

Ear Exam_edited.jpg

פגיעה בשמיעה/ראייה

Doctor Holding Patient's Hand_edited_edi

בעיות נוירולוגיות וקוגניטיביות

Hugging a Pillow_edited_edited.jpg

בעיות במערכת הנשית

החמרה_edited_edited.jpg

החמרה/התפרצות מחלה

בעיות לב_edited.jpg

בעיות לב

בעיות לב.jpg

פטירות

עדכון אחרון: 30.07.23

דניאל קורנילין
מדווחת על סבתה, מירה ז'וקובסקי ז"ל 

בסוף חודש פברואר 2021, בעקבות איום של הרופא הנפרולוג במחלקת הדיאליזה בבית החולים הדסה עין כרם, שלא יהיה ניתן לטפל בסבתי במחלקה ללא חיסון, סבתי הסכימה להתחסן.

ביום לאחר מתן החיסון השני, סבתי מירה ז'וקובסקי ז"ל התעוררה עם קול מאוד צרוד, קושי נשימתי ואושפזה במחלקה פנימית א' בבית החולים הדסה עין כרם. בשבוע הראשון, כל המדדים היו תקינים והרופאים לא הצליחו לאבחן את הסיבה למצוקתה.

אף בדיקה או צילום לא העידו על דבר למרות שלא הפסיקה להתלונן על כך שהיא נחנקת, שמשהו תקוע בגרונה ושהיא מרגישה לחצים פנימיים בהיקף הגוף המקשים על נשימתה. לאחר שבוע, מצבה רק הלך והתדרדר. היכולת לבלוע ירדה בהדרגה, החל שוני בחושי הטעם והריח. בשלב מאוחר יותר הופיעה פטריה בכל חלל הפה, התגלו פצעים מתחת לחזה שהחלו כנקודה קטנטנה והתפשטו לכדי פצעים מוגלתיים (שגם לגביהם אמרו שזו סוג של פטרייה) וכל זאת במקביל לכאבים בלתי פוסקים ובלתי נסבלים ברגליים, עליהם החלו להופיע כתמים אדמדמים וסגולים.

באחד הימים, סבתי התקשתה לסיים את המשפטים שלה, היא לא הייתה מסוגלת לאכול ולשתות באופן עצמאי ונאלצנו לבקש זונדה ולאחר התקנתה, איננו יודעים באיזה מצב היא הייתה משום שהיא הפסיקה לתקשר. באותו יום העבירו אותה למחלקת שבץ כיוון ששם ניתן היה לעקוב בקפידות אחר מצבה. ראינו שהיא לא מפסיקה לסבול וביקשנו רק לשכך את כאבה (במורפיום) כדי לנסות להקל על סבלה. מצב זה המשיך מספר שבועות בהם ניסו לשמר את יציבותה. במהלך שבועות אלו, החלה נקרוזה ובמהלך השאיבות שבוצעו מחלל הגרון, נשאבו גושי דם ענקיים. כל התופעות שסבתי ז"ל עברה היו זהים לאלו של סערה ציטוקינית.

סיבת הפטירה עפ"י בית החולים הינה הלם קרדיולוגי. אנו, משפחתה, בטוחים שכל מה שהוביל לפטירתה בטרם עת של סבתי ז"ל הוא החיסון, שהיה הגורם שהניע את התהליך האוטואימוני שתקף אותה למותה. למרות מצבה הרפואי המורכב וגילה המבוגר, היה מגיע לה למות באופן טבעי ולא במסע ייסורים נוראיים שלא ניתן לתאר.

מיטל,מדווחת על אימה בת 81

אמא שלי ז״ל הייתה מטופלת בכימותרפיה ביולוגית עם סרטן. המצב היה יציב ומשתפר.

כבר 30 שנה הייתה חולה מדי פעם בסרטן ומחלימה.

מהקורונה היא פחדה והחליטה לעשות חיסון ראשון בינואר ושני כעבור 3 שבועות בתחילת פברואר. לאחר החיסון השני כבר בימים הראשונים, התחילה להרגיש קוצר נשימה. המצב התדרדר ותוך מספר ימים הגיע לבית חולים למצב של מונשמת במחלקה פנימית מיון ותוך שבוע בבית החולים כל המערכות קרסו והלב. היא נפטרה בפתאומיות. לחיסון היא הלכה בכוחות עצמה באוטובוס והייתה אדם חזק בריא וצלול עד לזריקת המוות הזאת! מחיר הבורות הרפואית עלה לה בחייה והאמונה העיוורת ברופאים שהפכו לאלוהים שלה מאז שניצלה בשואה באוקראינה כתינוקת.

רעות נחליאלי ,מדווחת על בת דודתה בת 28

חיסון שלישי בסוף ספטמבר או תחילת אוקטובר.

בת דודה שלי היקרה (שם שמור אצלנו), צעירה בת 28 בריאה לחלוטין. עשתה ספורט ומשקל תקין. עבדה והייתה פעילה.

מתמודדת עם סכיזופרניה בדרגה חמורה (מוכרת בסל שיקום עם נכות מקסימלית ונוטלת תרופות פסיכיאטריות). קיבלה את שלושת החיסונים. אחרי החיסון השלישי (כחודש, חודש וחצי אחרי) היא נפטרה מדום לב בשינה. לא יודעים להסביר מה קרה. התלוננה על כאבים בבית החזה שבועיים קודם לכן, לא קישרו כלום... לילה אחד הלכה לישון ולא קמה. זה מאוד קשה לי. היא כמו פרח שנקטף.

שילה רובינשטיין ,מדווחת על אמה בת 82

למרות שאמא הוגדרה כסובלת  מדמנציה, מצבה התייצבה ואפילו השתפרה לאחר שהופסקו התרופות 15 חודש לפניכן . בתקופה לפני שנלקחה מאתנו חזרה לצייר לשיר ואפילו לשוחח. 
אמא נפטרה תוך 3 שבועות ממועד החיסון מדום לב.

הילה אדרי  ,מדווחת על אביה בן 65

אבא שלי קיבל את הבוסטר ב 26.8.2021 לאחר שבוע התחיל לסבול מצרבות ב 4.12.2021 נפטר מדום לב. 
רקע רפואי קודם לאחר בדיקה מול קופת החולים הרופאה אמרה שהוא לא סבל משום דבר עשה בדיקות דם לפני הבוסטר והכל היה תקין. יומיים לפני שנפטר היה לו לחצים בחזה הוא ביקש א.ק.ג נאמר לו שסידרת בדיקות יעשה לפי תור שהרופאה תקבע לו. לאחר יומיים נפטר ללא טיפול ובדיקה מקיפה. אבא שלי עבד 12 שעות ביום היה בנאדם בריא וחזק . לצערי איבדנו אותו לטובת ניסוי של החיסונים חד משמעית! רצחו את אבא שלי .

דליה גבע   ,מדווחת על אביה בן 84

משתפת אתכם במקרה של אבא שלי האהוב שרק אתמול קמנו מהשבעה עליו.
אבא, איש בריא בן 84, שתיפקד לחלוטין כמו בן 20, קיבל ב-27/12/20 את החיסון הראשון לקורונה.
לאחר 3 ימים- כאבי בטן מאוד חזקים- מיון ואשפוז של שבועיים בבית חולים. התפרצות מסויימת של דלקת בדרכי המרה. קיבל טיפול אנטיביוטי והשתחרר הביתה. בדיקות הדם התחילו להראות עליה במארקרים שמראים סרטן. סיטי תקין, mri תקין.
לאחר חודש- חיסון שני לקורונה. שוב התקף של כאבי בטן ובחילות, שוב בית חולים, שוב בדיקות- הכל תקין.
במקביל המדדים בדם ממשיכים לעלות. מעקב בבית חולים הכולל גסטרוסקופיה, סי טי, mri. רואים נקודה לא ברורה בלבלב, ביופסיה תקינה. 
המדדים עולים ועולים ועולים...באוגוסט 2021 מבשרים לנו שככל הנראה יש לו סרטן בלבלב עם גרורות בכבד.
נובמבר 2021- חיסון קורונה שלישי. לאחר מספר ימים איבודי הכרה ופירכוסים. שוב בית חולים, שוב אשפוז. דימום פנימי. לפני חודש השתחרר הביתה ולפני שבוע נפטר. מציינת שכל בדיקות הדם של אבא לפני החיסון הראשון- היו תקינות! מסביבי כולם חושבים שאני הוזה, אבל אני יודעת שהחיסון הרג את אבא שלי. כל הבדיקות מתועדות- לפני ואחרי החיסון.
אם זה היה רק הוא, אז אולי זה מקרי, אבל יש אלפי עדויות כאלה של אנשים בריאים שלאחר החיסון התפרץ אצלם סרטן.
מבחינתי משרד הבריאות הרג את אבא שלי!

אושרת פרץ , מדווחת על אביה 

אבא שלי ז"ל חוסן שלושה חיסונים. מיד לאחר החיסון השלישי החל להתלונן שהוא לא חש בטוב. חולשה, חוסר תאבון, ואחר כך נפילות חוזרות. לאחר אישפוז והמלצה לביופסיה התגלה סרטן בבטן עם גרורות בראש, מוח, גזע מוח, ותעלות צוואר. אבא שלי נפטר חודשיים אחרי!

דליה גבע  , מדווחת על אביה 

אבא, איש בריא בן 84, שתיפקד לחלוטין כמו בן 20, קיבל ב-27/12/20 את החיסון הראשון לקורונה.
לאחר 3 ימים- כאבי בטן מאוד חזקים- מיון ואשפוז של שבועיים בבית חולים. התפרצות מסויימת של דלקת בדרכי המרה. קיבל טיפול אנטיביוטי והשתחרר הביתה.
בדיקות הדם התחילו להראות עליה במארקרים שמראים סרטן. סיטי תקין, mri תקין.
לאחר חודש- חיסון שני לקורונה. שוב התקף של כאבי בטן ובחילות, שוב בית חולים, שוב בדיקות- הכל תקין.
במקביל המדדים בדם ממשיכים לעלות.
מעקב בבית חולים הכולל גסטרוסקופיה, סי טי, mri. רואים נקודה לא ברורה בלבלב, ביופסיה תקינה. 
המדדים עולים ועולים ועולים...
באוגוסט 2021 מבשרים לנו שככל הנראה יש לו סרטן בלבלב עם גרורות בכבד.
נובמבר 2021- חיסון קורונה שלישי. לאחר מספר ימים איבודי הכרה ופירכוסים. שוב בית חולים, שוב אשפוז. דימום פנימי.
לפני חודש השתחרר הביתה ולפני שבוע נפטר.
מציינת שכל בדיקות הדם של אבא לפני החיסון הראשון- היו תקינות!
מסביבי כולם חושבים שאני הוזה, אבל אני יודעת שהחיסון הרג את אבא שלי.
כל הבדיקות מתועדות- לפני ואחרי החיסון.
אם זה היה רק הוא, אז אולי זה מקרי, אבל יש אלפי עדויות כאלה של אנשים בריאים שלאחר החיסון התפרץ אצלם סרטן.
מבחינתי משרד הבריאות הרג את אבא שלי!

דיווח על רואיה חכים אלחאג' , בת 13

דיווח על ילדה בת 13 למשפחה מאזור ראמללה. שנפטרה 3 ימים אחרי החיסון השני.

הילדה רואיה חכים אלחאג' מוחמד ילדה בת 13 מכפר בפאתי ראמללה, למדה בכיתה ז' והיתה בריאה לחלוטין, בלי שום בעיות רפואיות. היא קיבלה את המנה השניה ביום חמישי ה 23/12/2021 ונפטרה 3 ימים לאחר מכן ביום ראשון ה 26/12.

זמן קצר לאחר הזריקה רואיה בת ה13 התלוננה על כאבים ביד שבה קיבלה את הזריקה, כך היא סיפרה לאבא.

בשיחה טלפונית עם האבא חכים, הוא סיפר לנו שבמשפחה עדיין מתקשים לעכל את הטרגדיה הנוראית שפקדה אותם על פטירתה של בתם הצעירה רואיה.

 מספר האבא:

"קמתי לפנות בוקר להתפלל ורואיה בתי הצעירה קמה משינה והתכוננה למבחן באנגלית, שהיה אמור להיות לה באותו יום של הטרגדיה הנוראית. בשעות הבוקר אחרי שהיינו מוכנים לצאת מהבית, רואיה רצה לאוטו שלי וסיפרה לי ששכחתי לתת כסף דמי כיס לאחותה שלומדת באוניברסיטה. נתתי לה את הכסף והסעתי אותה לבית הספר.

 הסעתי אותה עד לפתח בית הספר שבו למדה כשהיא במצב בריאותי תקין ובלי שום תסמינים שנראים לעין.

 כשהיא ירדה מהרכב, לא תיארתי לעצמי שזאת תהיה הפרידה האחרונה והפעם האחרונה שהיא אומרת לי שלום. רואיה נכנסה לבית הספר ועמדה במסדר בוקר כמו כל התלמידים ופתאום התעלפה ונפלה. מהנהלת בית הספר התקשרו להודיע לי שרואיה התעלפה ושאני צריך להגיע למרפאה פרטית שנלקחה אליה רואיה בתי היקרה. כשהגעתי למרפאה היא כבר היתה ללא רוח חיים. החלטתי להעביר אותה באמבולנס לבית החולים בראמאללה ושם נאלצו לקבוע את מותה.״

 רואיה בת ה13 נפטרה 3 ימים אחרי שהזריקו לה את התכשיר. היא לא היתה חולה, היא היתה ילדה רגילה, שהזריקו לה חומר שהרג אותה. כמה ילדים עוד ימותו עד שיעצרו את הדבר הזה?

ברכה רן מדווחת על בעלה ניסים ז"ל 

ברכה רן מדווחת על בעלה ניסים ז"ל, בן 53, שנפטר מקריסת מערכות לאחר קבלת המנה השלישית. יהי זכרו ברוך.

ברכה מספרת:

״יום למחרת החיסון הראשון שלקח בינואר 21, ניסים קיבל התקף לב ועבר צינתור.

הרופאים אמרו שזה בגלל שהוא עישן וולשאלתו אם לקחת מנה שניה הם המליצו לו שכן.

בסמוך לקבלת המנה השניה החלו לו כאבי גב חזקים וניסים חזר למיון שם אובחן עם חור בעורק הראשי ועבר ניתוח אורטה. לאחר תקופת שיקום ניסים חזר לעבודה כעובד עיריית מודיעין.

בעיריה הופעל לחץ בלתי סביר על העובדים לקבל את המנה השלישית וניסים שחשש לפרנסתו פנה לרופא כדי להתייעץ איתו. הרופא שכנע אותו שמה שעבר, התקף לב וחור בעורק הראשי, לא קשור לחיסונים וניסים לצערי קיבל גם את המנה השלישית.

זמן קצר אחרי המנה השלישית הוא החל להרגיש חולשה בכל הגוף עד להדרדרות בנשימה. הוא אושפז 3 פעמים ובפעם הרביעית הורדם והונשם עד שנפטר מקריסת מערכות.

בבית החולים אמרו שכל הגוף עם נוגדני קורונה ושסיבת המוות היא פוסט קורונה. ניסים מעולם לא חלה בקורונה!

אנחנו במשפחה כואבים וכועסים מאוד, על הטיוח, על זה שהמליצו לניסים להמשיך להתחסן. אנחנו לא יכולים לשתוק יותר. "

אריה שדה מדווח על ורה טאוסקי ז"ל

בשיחה מכמירת לב מדווח אריה שדה על ורה טאוסקי אשתו שנפטרה לפני שבוע בגיל 64. יהי זכרה ברוך.

״רעייתי, ורה אחות נפרולוגית במקצועה, ועל כן גם מחוברת בהשקפת עולמה לרפואה המדיצינית. זמן קצר לאחר נטילת החיסון השני נגד קורונה בינואר 2021, החלה לחוש כאבי מפרקים והיה חשש שלקתה בפיברומיאלגיה. בבדיקות דם שנלקחו בהמשך, הראו עלייה בחלבון הקולגן והעלו חשד שהתאמת מספר חודשים לאחר מכן שלקתה   במחלה חסרת מרפא  בשם סקלרודרמה שהיא מחלה אוטואמונית כרונית הפוגעת במפרקים בכלי הדם ובאיברים פנימיים.
המחלה התפתחה במהירות  וכך גם מכאוביה ויסוריה בכל חלקי גופה ובחודשים האחרונים הפכה להיות סיעודית עם נכות כללית, נזקקה למטפלת סיעודית צמודה ולכסא גלגלים, גם בהתנידותה בתוך הבית.
לאורך כל התקופה רעייתי ואני חשדנו שהמחלה התפרצה מהחיסון נגד קורונה אבל ורה זרמה עם המלצות הממסד ונטלה את כל ארבעת מנות החיסון והתרופות שהוצעו לה.
לפני חודשיים באמצע נובמבר אושפזה בבית החולים מאיר בכפר סבא למשך 3 שבועות כשהיא מתייסרת בכאבי תופת ואף נזקקה לטיפולי דיאליזה, ותרופות כימותרפיות ונרקוטיות לשכוך הכאבים. אבל אלה לא השפיעו על מהלך הדרדרות המחלה, ולפני כשבועיים שלושה בחג החנוכה קבלה החלטה אמיצה להתנתק מטיפולי הדיאליזה הביתית  (pd) ושלא להמשיך בטיפולים מאריכי חיים ללא תוחלת,  ולבקשתה התחברה לאינפוזית מורפין ונפטרה בשבוע שעבר בבית החולים והיא בת 64 שנים בלבד.
אישית, אני מסתייג לחלוטין משטיפת המוח שהיתה בתקשורת וההפחדה המגמתית שלא היתה נקייה משיקולים כלכליים ופוליטיים בכל הקשור לחיסוני הקורונה ועל התכחשותו של  הממסד הרפואי והפוליטי לדיווחים על אנשים שנפגעו לכאורה מהחיסונים, ואין בי כל אמון בהם ועל כך שממשיכים להתכחש לעובדות, להפחיד ולכפות את החיסונים על האוכלוסיה כולה ע"י סנקציות ופיטורים ממקום העבודה ונידוי חברתי של פלח האוכלוסיה שבחר ליטול את האחריות הטריבאלית וזכותו על גופו ולא להתחסן (ואני ביניהם).
אני חש נבגד בידי המדינה על המחיר הכבד ששילמתי לכאורה על לכתה של בחירת ליבי היקרה.״

דרור קמחי, בן 56  ז"ל

דרור קמחי נפטר היום. בן 56 היה במותו. 

באפריל 2022 פנה אלינו דרור לראשונה. שוחחתי איתו ושמעתי ממנו על הסרטן שהיה בעבר ועכשיו חזר, על אף שכבר הוגדר כמחלים. וכך הוא כתב אז:
"הפוסט הזה נכתב עם הרבה כאב, כעס, אכזבה, עלבון
וגם עצבים .
לפני שש שנים בדיוק , בחודש אפריל שנת 2016, אובחנתי כחולה סרטן, עברתי שנה וחצי של עינויים וסיוטים בטיפולי כימותרפיה, נלחמתי בשיניים ובציפורניים להבריא, חשבתי חיובי - וניצחתי.
יצאתי בריא .
שמח וטוב לב יצאתי לחיים חדשים שתופעת הלוואי היחידה שלהם היתה ביקור תקופתי אצל האונקולוג, לא כואב ולא מדאיג ועם הבטחה שאם הסרטן לא חוזר אחרי 5 שנים אז מובטחת בריאות ואושר עד עצם היום הזה .
ואכן היה שקט ושמח 5 שנים.
ואז באה הקורונה.
מחלה ששמה את כל המחלות האחרות בכיס הקטן .
שפעת על סטרואידים ועם יחסי ציבור עצומים שמה קןרה?  מתים ממנה.
כאילו שמסרטן לא מתים.
ואז המשטר מכריח להתחסן, ועוד פעם, ועוד פעם, עם הבטחה של עתיד ירוק של נסיעות לחו"ל ומסעדות חופשי .
מי שלא מתחסן הוא אוייב העם.
מה התופעת לוואי  (כי לכל דבר ברפואה יש תופעת לוואי) ?
החיסון לקורונה מושיע האומה ומחייה נפשות שמבטיח גן עדן בצבע ירוק יודע אולי (לא תמיד) לחסן נגד קורונה, אבל גם להעיר סרטן רדום.
הזכרתי מקודם את הביקור התקופתי שלי אצל האונקולוג, שלווה בדרך כלל בבדיקת סי.טי. לכל הגוף, אז ככל שהזמן עבר, והפאניקה מהקורונה גברה, ואונס החיסונים גדל, בדיקות הסי.טי. שלי נראו פחות וורודות - בלוטות לימפה התעוררו לחיים .
עכשיו אני כותב אליכם ממעמקי מחלקה אונקולוגית באיכילוב - 
הסרטן חזר לי .
6 שנים אחרי משמרת ראשונה .
1 שנה בתוך הזמן הבריא .
רציתי להיות אדם טוב ולשמור על עצמי, רציתי להיות אזרח טוב ולשמור הנחיות .
מה יצא לי מזה ?
סרטן .
גם מסרטן מתים, לא רק מקורונה .
יש עוד מחלות באוויר, לא רק קורונה .

תשמרו על עצמכם". 


כעבור חודשיים שוב שוחחתי עם דרור והוא נשמע אופטימי, הזמין אותי לעקוב אחרי הצילומים המקסימים שלו אותם העלה לפייסבוק. עקבתי אחרי הפוסטים שלו בהם תיעד את האישפוזים באיכילוב. בדיוק לפני שנה העלה פוסט בו סיפר שאמו נפטרה מסרטן פתאומי ואלים. שנה לפני כן, באוגוסט 2021, נפטר בפתאומיות גם אביו. דרור התאבל על הוריו והמשיך. 
בדצבר 2022 דרור כתב:

"אישפוז #13 באונקולוגית
את התמונה הזאת צילמתי בינואר 2021
אחרי שעשיתי חיסול שני או שלישי לקורונה
ולמה קרניים אחרי החיסול? כי לא ידוע מה החיסון עושה ומה תופעות לוואי שלו .....🥺
אז קיבלתי קרניים, סבבה לי 😃
באפריל 2022 נכנסתי לאישפוז הראשון למלחמה בסרטן 😔
לפחות ידעתי על בשרי ונפשי הפצועה מה תופעות לוואי של החיסול הזוועתי של הקורונה .....
לא חשבתי או דמיינתי שאגיע לטיפול 13
חשבתי שאבריא הרבה לפני שאגיע למספר הזה
ובכן - לכבוד מספר 13 קיבלתי חדשות שהטיפול לא מתקדם ואפילו קצת עומד במקום
איך מתקדם מכאן ? הקרנות
עכשיו אני בטוח שאצא מהסרטן הזה עם קרניים
ואולי גם עם זנב".


היום דרור הלך לעולמו. תמו הצילומים. תמו הטיפולים. 
קורבן נוסף של הניסוי האכזרי, ניסוי בו לקחה חלק מדינה שלמה. תסתכלו סביבכם ותראו אותם, את הצעירים שחלו בסרטן טורבו אלים, את חולי הטרשת וניוון השרירים, את הנפטרים מדום לב בדמי ימיהם, את הקורבנות השקופים של הניסוי הנורא הזה. 

תנוח על משכבך בשלום, דרור היקר.

טופס דיווח פטירת קרוב משפחה

תודה על פנייתך אלינו

bottom of page